środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Wygrana w Troszynie

2015-05-27 11:12:05 (ost. akt: 2015-05-27 11:15:59)

Podziel się:

Podopieczni trenera Krzysztofa Kymony odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, pokonując w Troszynie miejscowy KS 1-0. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył Michał Pawlak.

Po wygranej z Iskrą Krasne tym razem biało-zieloni wyjechali do Troszyna. W pierwszej połowie zebrani kibice nie zobaczyli wielu sytuacji podbramkowych, co przełożyło się na brak trafień. Kluczowa akcja całego meczu miała miejsce w 63. minucie zawodów, kiedy to przytomnym strzałem z 14 metrów popisał się Michał Pawlak, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Mimo kilku składnych akcji, które mogły zakończyć się bramkami dla Makowianki, kibice nie zobaczyli już żadnego trafienia. Wynik nie uległ zmianie do końca spotkania i cenne trzy punkty pojechały do Makowa Mazowieckiego.