Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ukradła wódkę za 20 zł. Mandat? 500 zł

2015-06-09 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-02 12:00:09)

Autor zdjęcia: sxc.hu zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Tylko jednego dnia na terenie naszego powiatu miały miejsce trzy kradzieże. W makowskim markecie kobieta ukradła butelkę wódki.

Działo się to we wtorek 26 maja. Mieszkanka pow. makowskiego próbowała wynieść alkohol wart 19,99 zł. Została złapana i dostała 500-złotowy mandat.
Tego dnia w miejscowości Milewo-Wypychy (gm. Karniewo) rabuś rozerwał kłódkę zabezpieczającą drzwi wejściowe do pomieszczenia gospodarczego. Ze środka zabrał elektronarzędzia o wartości 3650 zł, należące do mieszkańca naszego powiatu.
Także 26 maja w Smrocku-Kolonii (gm. Szelków) trzech mężczyzn zamieszkałych w Makowskiem z niezamkniętego garażu ukradło ok. 210 kg miedzianego drutu o wartości 8000 zł.
- Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem – informuje sierż. Marek Grabowski z Komendy Powiatowej Policji w Makowie.
Natomiast dzień później w naszym mieście nieznany sprawca wyrwał kobiecie torebkę. Makowianka straciła 470 zł, telefon komórkowy marki Samsung, dowód osobisty oraz aparat do mierzenia ciśnienia i glukozy. - Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy kradzieży – podaje policjant.
el


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB