Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

„Codziennie pewni siebie”

2015-06-07 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-02 12:27:12)

Podziel się:

Taki tytuł noszą warsztaty, które w makowskim ratuszu prowadzą fachowcy z Instytutu GEBO. Każdy mieszkaniec może wziąć w nich udział.

Są to warsztaty z rozwoju osobistego, polegają na oswajaniu nieśmiałości i budowaniu pewności siebie. Pierwsze spotkanie odbyło się 28 maja. „Z tymi, którzy chcą wiedzieć więcej i tymi, którym się chce chcieć. A wszyscy zrobili pierwszy krok do realizacji swoich celów” – podkreśla Instytut GEBO na swoim profilu na Facebooku.
Będą oczywiście kolejne zajęcia. Około 8-10 osobowe grupy mają być otwarte i można będzie dołączyć do nich w każdej chwili. Zapisywać się można i uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu (029) 717 10 02. „Warsztaty skierowane są do osób, które chcą pracować nad sobą, doświadczać relacji z innymi, są gotowe przyjrzeć się sobie i dokonać twórczych zmian. Korzyści ze spotkań osiągną osoby, które mają niską samoocenę i brak pewności siebie, a jednocześnie chcą wzmocnić wiarę we własne możliwości, a także zwiększyć poczucie przydatności społecznej” – tłumaczą inicjatorzy całego przedsięwzięcia.
A są nimi Urząd Miejski w Makowie, utworzona przez makowską firmę Auto-Hit Fundacja Amicus Verus oraz oczywiście Instytut GEBO (który specjalizuje się on w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, sprzedaży, zarządzania i negocjacji handlowych).
dk

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB