Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

„Ogólniak” - „Wiarygodną Szkołą”

2015-06-06 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-02 12:30:17)

Podziel się:

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim otrzymało Ogólnopolskie Wyróżnienie „Wiarygodna Szkoła”.

Wyróżnienie to wiąże się z uzyskaniem certyfikatu, który szkoły otrzymują za osiągnięcie wysokich standardów edukacyjnych, ciekawą bazę dydaktyczną oraz zapewnianie młodzieży bezpieczeństwa.
- Podstawowym kryterium było uzyskanie przez szkołę wysokiego wskaźnika Edukacyjnej Wartości Dodanej, opracowanego w oparciu o wyniki podsumowujące egzamin maturalny. EWD to wskaźnik, który w bardzo klarowny sposób ukazuje, jaki postęp zrobił uczeń w trakcie nauki w szkole. Jest to porównanie wyników egzaminów gimnazjalnych i maturalnych – precyzuje Iwona Hanna Marczyńska, doradca ds. Programu „Wiarygodna Szkoła”.
dk


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB