Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Grunt to dobra zabawa

2015-06-15 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 09:02:34)

Podziel się:

26 maja dzieci z makowskiego przedszkola nr 4 przygotowały niespodzianki w związku ze świętowanym „Dniem Mamy i Taty”. A 1 czerwca bawiły się na balu

Przedszkolaki zaprosiły rodziców do Miejskiego Domu Kultury i zaprezentowały im ze sceny przygotowany po okiem opiekunek okolicznościowy montaż słowno-muzyczny. Dzieciaki z grup: „Żabki”, „Jeżyki”, „Słoneczka”, „Wiewióreczki”, „Misie” i „Pszczółki” w przebraniach z przejęciem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Rodzice zaś z dumą podziwiali występy i nagradzali je gromkimi brawami.
A 1 czerwca maluchy z „Czwórki” bawiły się na balu pt. "Dzieci z różnych stron świata". Część z nich przebrana była w stroje charakterystyczne dla różnych zakątków naszego globu. W programie imprezy znalazł się także czas na słodki poczęstunek, zabawy i konkursy.
Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB