Piątek, 18 czerwca 2021. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Spławikowe potyczki

2015-06-14 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 09:08:51)

Podziel się:

Nad makowskim zalewem miejscowe koło wędkarskie 36 Bolt Polskiego Związku Wędkarskiego wraz z magistratem przeprowadziło zawody spławikowe dla najmłodszych. Zgromadziły one wielu zawodników i jeszcze więcej kibiców.

W zawodach mogły wziąć udział dzieci do lat 13. Poprowadził je jak zawsze Jan Kubaszewski, tym razem w 3 grupach wiekowych. Najmłodsza uczestniczka miała zaledwie 5 lat i była nią Gabrysia Byjer.
Połowy w minioną sobotę były bardzo udane. Pierwsze miejsce w grupie najmłodszej zdobyła Maja Kubaszewska (jej wynik to 1410 g). Była ona także najlepsza podczas całych zawodów i złowiła również największą rybę. Tuż za nią znalazła się wspomniana Gabrysia Byjer (420 g), a trzecią lokatę wywalczył Alan Cikacz (165 g). W grupie średniej zwycięzcą okazała się Nikola Ostrowska (1760 g), drugie miejsce zajął Maksymilian Szczygielski, a trzecie - Wanessa Sierak (140 g). W najstarszej grupie wiekowej triumfował Jakub Kubaszewski (1290 g), drugi był Krzysztof Dawidczyk (220 g), a trzeci - Kacper Lemański.
Każdy z uczestników zawodów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki ufundowane przez sponsorów, a najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych – statuetki.
mg

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB