Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Poszkolne gmachy do wydzierżawienia

2015-06-12 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 10:06:21)

Podziel się:

Gmina Rzewnie chce wydzierżawić na prowadzenie działalności nieuciążliwej budynki po dawnych szkołach podstawowych w Nowym Sielcu i Drozdowie.

Pierwszym pomysłem nowych władz gminy była sprzedaż tych nieruchomości, ale na to nie było zgody radnych. Zapadła więc decyzja o próbie mieszkańców i ich wydzierżawienia.
Jeśli chodzi o budynek w Nowym Sielcu, jest on murowany, piętrowy, kryty papą, zlokalizowany na działce o pow. 0,8936 ha, ogrodzonej metalową siatką. Powierzchnia zabudowy to 579 m kw. Dojechać do obiektu można drogą gminną o nawierzchni asfaltowej. Ma on podłączenie do prądu, własne ujęcie wody i monitoring.
Natomiast budynek po podstawówce w Drozdowie tez jest oczywiście murowany, kryty blachą (częściowo papą), piętrowy, zlokalizowany na działce o pow. 0,9657 ha, ogrodzonej siatką metalową. Powierzchnia zabudowy to w tym przypadku 649 m2, a użytkowa - 565 m2. Dojazd stanowi droga żwirowa.
Wszelkie informacje na temat tych nieruchomości można uzyskać w Urzędzie Gminy Rzewnie pod numerem telefonu 29 761 34 09 lub poprzez pocztę elektroniczną (e-mail sekretarz@ugrzewnie.pl).
dk


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB