Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Przedszkolaki wystąpiły dla rodziców

2015-06-13 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 11:39:10)

Podziel się:

Dzieci z oddziałów przedszkolnych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czerwonce przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny.

W występach wzięły maluchy z grup 3-, 4-, 5- i 6–latków pod kierunkiem wychowawczyń: Bożeny Pomiechowskiej, Hanny Mróz, Agnieszki Grochowskiej oraz Jadwigi Kościołek. W obecności zaproszonych rodziców i gości recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i przedstawiały inscenizacje. W ten sposób chciały podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i trud włożony w wychowanie. Wszyscy rodzice z dumą i wzruszeniem słuchali swoich pociech.
Po zakończeniu tej części artystycznej spotkania rodzice otrzymali upominki i laurki. Przy słodkim poczęstunku wszyscy spędzili później miłe chwile.
Impreza zorganizowana z okazji dni mamy i taty była kontynuacją projektu „Nasze Wesołe Skrzaty”, który realizowany był przez Publiczną Szkołę Podstawową w Czerwonce w okresie od września 2013 r. do końca roku 2014.
Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB