Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

Papież w wielu odsłonach

2015-06-16 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 12:01:34)

Podziel się:

Akademię poświęconą Janowi Pawłowi II przygotowali uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Różanie.

Odbyła się 21 maja pod hasłem „Nie bójcie się...kochać”. - Młodzież wyruszyła ścieżkami wspomnień Papieża Polaka, Papieża Pielgrzyma, Papieża Poety. Wraz z nią pielgrzymowali zaproszeni goście w osobach ks. Antoniego Bardłowskiego, proboszcza parafii Różan, burmistrza gminy Różan Piotra Świderskiego i Anny Samsel, przewodniczącej Rady Rodziców – opisują inicjatorzy. Prezentacja multimedialna przedstawiająca życie Karola Wojtyły wykonana została z pomocą nauczycieli Moniki Mosakowskiej i Artura Grześkowicza. Całość uroczystości młodzież przygotowała pod opieką Marzeny Prusik i Marzeny Latek. Z kolei Anna Witkowska wraz z uczniowską sekcją dekoracyjną zajęli się scenografią. Nad oprawą muzyczną w wykonaniu szkolnego zespołu czuwał natomiast, jak zawsze, Tomasz Grześkowicz.
el


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB