środa, 3 marca 2021. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Kto będzie szefem Zespołu Szkół?

2015-06-17 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 12:07:48)

Podziel się:

Każdy, kto ma ambicje i kwalifikacje, żeby kierować szkołą ponadgimnazjalną, może zgłosić swoją kandydaturę na dyrektora Zespołu Szkół w Różanie.

Makowskie Starostwo Powiatowe, które jest organem prowadzącym tej placówki, ogłosiło konkurs. Dokumenty aplikacyjne można składać w jego siedzibie przy ul. Rynek 1 do 16 czerwca do godz. 15.
Oferty powinny zawierać m.in.: uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły publicznej, życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, zawierający koniecznie informację o stażu pracy pedagogicznej – w przypadku nauczyciela, stażu pracy dydaktycznej, gdy chodzi o wykładowcę akademickiego lub stażu pracy na stanowisku kierowniczym, gdy o tę posadę ubiega się osoba niebędąca nauczycielem. W dokumentacji powinien znaleźć się oryginał lub kopia poświadczona za zgodność z nim potwierdzająca ten staż, ale także wykształcenie, kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do objęcia funkcji dyrektora placówki oraz stosowne oświadczenia (szczegóły znajdują się między innymi w Biuletynie Informacji Publicznej starostwa).
el

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB