Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

„Majowe Medytacje” w Załuziu

2015-06-14 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-11 12:29:30)

Podziel się:

Piknik integracyjny, który odbył się ostatnio w Załuziu (gm. Różan) nazwano „Majowymi Medytacjami”.

Czasu na rozmyślanie nie brakowało, ponieważ główną atrakcją był konkurs wędkarski nad stawem. Przez półtorej godziny kilkunastu uczestników próbowało złowić jak najwięcej ryb. Nawet ci, którym nie udało się złapać ani jednej, dostali nagrody. W drodze losowania wygrywali wędki, kołowrotki, woblery, krzesełka i inne akcesoria wędkarskie.
Przygotowano także atrakcje dla dzieci – tablice do malowania i książki do czytania. - Wspaniałe przysmaki z ogniska, owoce i ciasta były dopełnieniem nastrojów rozśpiewanych i roztańczonych imprezowiczów – opisują organizatorzy. Miejscowe Stowarzyszenie Aktywnych Pań dało występ wokalny, a później uporządkowano teren nad stawem. W trakcie pikniku odbyła się zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup narybku amura. Ma oczyszczać staw i nie dopuścić do jego zarośnięcia.
W „Majowych Medytacjach”, integrujących miejscową społeczność, wzięło udział ok. 100 osób.
Elżbieta Ludwikowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB