Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Postojowy porządek przy pasażu

2015-06-20 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-17 09:08:19)

Podziel się:

Na ulicach Makowa trwały ostatnio wielkie porządki. Odmalowano poziome znaki drogowe, a nawet wyznaczono nowe miejsca parkingowe przy pasażu handlowym na ul. 1 Maja.

Odnowione zostały pasy na przejściach dla pieszych czy zatoczki parkingowe w całym mieście. Na ul. 1 Maja (pasaż) uporządkowano strefę parkowania. To może znacznie ułatwić życie kierowcom, ponieważ miejsc postojowych zawsze tam brakowało. Po prawej stronie tej jednokierunkowej drogi (patrząc od ul. Moniuszki) pojawiły się nowe, równoległe miejsca parkingowe. A te dotąd prostopadłe do osi jezdni po lewej stronie zwężono i wyznaczono linie tak, aby kierowcy parkowali "pod skosem". To także zapewniło więcej przestrzeni na auta.
Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB