Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Z którego pasa ruszać?

2015-06-27 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-26 11:04:00)

Podziel się:

Wyjazd z makowskiego rynku na ul. Różańską przy sklepie Pepco może sprawiać spory problem. Wszystko to z powodu braku odpowiedniego oznakowania.

Ta „wylotówka” składa się z dwóch pasów. Prawy służy do jazdy prosto i skrętu w prawo, a lewy pas jedynie do skrętu w lewo. Tak wynika z prawa drogowego. Ale przydałoby się potwierdzenie w postaci znaków poziomych lub pionowych. Niestety, takowych brak. Najczęściej efekty tego można zaobserwować gdy osoby spoza miasta skręcają z prawego pasa w lewo. Zdarzają się i przypadki, że z lewego pasa ktoś jedzie prosto. Może to doprowadzić do kolizji albo i wypadku.
Zapytaliśmy więc w magistracie, czy władze miasta mają jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu. - Rewitalizacja rynku wraz ze zmianą organizacji ruchu to jedna z najważniejszych dla nas inwestycji. Zmieniając oblicze rynku, będziemy mieli problem na uwadze i postaramy się go rozwiązać. Na chwilę obecną jednak musi to tak wyglądać – usłyszeliśmy w ratuszu.
Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kierowca #1765169 | 83.28.*.* 29 cze 2015 19:22

    może po prostu trzeba znać zasady RD....

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz