Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Nissan i cysterna w rowach

2015-07-01 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-01 13:10:55)

Podziel się:

Jak zapowiadaliśmy, wracamy do tematu zeszłotygodniowego zdarzenia na ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża w Makowie.

Mimo że groźnie wyglądało, to tylko kolizja, gdyż nikomu nic poważnego się nie stało. Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie, nissan navara, który ciągnął przyczepę z osprzętem do lunaparku 23 czerwca wpadł do rowu. - Kierujący wyszedł sam z pojazdu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i zapłonu oraz rozwinięciu linii wężowej wodno-pianowej. Za pomocą wciągarki samochodowej pojazd podniesiono na koła – relacjonują ratownicy.
Dzień później pożarnicy uczestniczyli w kolejnym zdarzeniu drogowym. W Karniewie samochód ciężarowy ciągnący cysternę z parafiną zjechał z drogi i wpadł do rowu. Kierowcy pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczali miejsce, podali ciężką pianę, żeby uchronić przed pożarem rozszczelniony zbiornik i odłączyli akumulator. Podczas ich działań ruch odbywał się wahadłowo. Na miejsce przyjechał właściciel cysterny, podstawił drugą i substancja została przepompowana. Po zakończeniu działań uprzątnięto jezdnię i pobocze.
el
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB