Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Dyrektor Rakowska na emeryturze

2015-07-01 13:19:20 (ost. akt: 2015-07-01 13:18:46)

Podziel się:

W trakcie uroczystego zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie pożegnano dyrektor Elżbietę Rakowską, która przechodzi na emeryturę.

Za wieloletnią pracę, poświęcenia w procesie wychowania i kształcenia licznych pokoleń Elżbiecie Rakowskiej podziękował oficjalnie starosta makowski, Zbigniew Deptuła. Wyrazy uznania za współpracę złożyli jej również przedstawiciele rady rodziców i rady samorządu uczniowskiego.
Dyrektor podziękowała natomiast współpracownikom i wszystkim osobom, z którymi spotkała się podczas swojej drogi zawodowej. Szczególne słowa uznania skierowała do szkolnej pedagog Anny Szmagały, która również odchodzi na emeryturę. - Wszystkim uczniom, rodzicom, koleżankom i kolegom nauczycielom oraz pracownikom dziękuję za kolejny rok ciężkiej pracy. Życzę, wspaniałych wakacji, odpoczynku, słońca i pogody ducha – tymi słowami Elżbieta Rakowska, pożegnała się z murami szkoły.


Marlena Grzeszczak
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB