Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Witajcie 2 miesiące letnich przygód!

2015-07-03 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-01 13:20:40)

Podziel się:

26 czerwca uczniowie uroczyście pożegnali rok szkolny. Część z nich odebrała świadectwa z czerwonym paskiem, dyplomy i nagrody. Wszyscy za to z radością rozpoczęli wakacje.

W Zespole Szkół nr 1 w Makowie Mazowieckim uroczystość zakończenia roku szkolnego, dzięki sprzyjającej pogodzie, mogła odbyć się na placu przed budynkiem szkoły. Tam dzieci i młodzież w galowych strojach odśpiewali hymn. A po przemówieniu dyrektora Jana Kolosa wszyscy odebrali „cenzurki”.
Równie uroczyście zakończenie roku wyglądało w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie. Młodzież podziękowała nauczycielom za dotychczasową naukę, wręczając im kwiaty. W trakcie obydwu uroczystości uczniowie, którzy w poszczególnych klasach wyróżnili się pod względem wzorowego zachowania, bardzo dobrych ocen oraz zaangażowania społecznego nagrodzeni zostali książkami i dyplomami. Dyrektorzy tych placówek na zakończenie życzyli uczniom spokojnych i bezpiecznych wakacji.


Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB