Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Brawa dla Zarodkiewiczów

2015-07-06 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-01 13:45:51)

Podziel się:

Zeszłotygodniową sesję rady powiatu rozpoczęto wręczeniem medalu 25-lecia samorządu terytorialnego Romanowi Zakrzewskiemu, przewodniczącemu rady powiatu poprzednich trzech kadencji.

Zasłużonym samorządowcom medale starosta Zbigniew Deptuła wręczał podczas uroczystości jubileuszowej 12 czerwca, na której Roman Zakrzewski nie mógł być. Dlatego formalności stało się zadość na sesji rady powiatu. Ponadto dwojgu radnym, także nieobecnym na wspomnianej uroczystości, teraz starosta wręczył podziękowania za pracę w radzie. 
Innym uroczystym akcentem podczas sesji było wręczenie specjalnych podziękowań, kwiatów i pucharu w ramach obchodzonego niedawno Dnia Rodzicielstwa Zastępczego państwu Jolancie i Krzysztofowi Zarodkiewiczom z Płoniaw-Bramura, którzy od ośmiu lat tworzą rodzinę zastępczą. Dali wsparcie, opiekę, miłość i ciepło rodzinne już 37 dzieciom. Ostatnio rodzina funkcjonuje też jako pogotowie rodzinne.


Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB