Czwartek, 22 kwietnia 2021. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Po pracy, piknik z atrakcjami

2015-07-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-01 14:07:56)

Podziel się:

W ramach projektu „Profesjonalni w działaniu – wdrożenie modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w subregionie ostrołęckim” sołectwo Kaszewiec wraz z Uczniowskim Klubem FC 2012 Różan podjęli już drugi rok z rzędu działania dla społeczności lokalnej.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych (BORIS). - Głównym celem konkursu było zwiększenie zaangażowania mieszkańców działających w grupach nieformalnych i organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez działania na rzecz dobra wspólnego – podkreślają organizatorzy.
W ramach projektu mieszkańcy odnowili jeden z trzech krzyży przydrożnych znajdujących się na terenie sołectwa. Na podsumowanie zadania wspólnie z przedstawicielami i członkami Klubu FC 2012 Różan zorganizowali piknik. Mimo niesprzyjającej pogody, odbyły się liczne gry i konkursy oraz wspólne biesiadowanie przy ognisku w zlokalizowanej nieopodal Różana myśliwskiej muflonówce. Rozdano pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki dla dzieci.
Oprac. el
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB