Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Fotki z dinozaurem

2015-07-01 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-01 14:10:08)

Podziel się:

Wizyta w Parku Rozrywki Pepeland to dla maluchów z Przedszkola Samorządowego w Różanie był dzień pełen frajdy.

Wybrały się tam 10 czerwca. W mini ZOO mogły karmić i głaskać zwierzęta, takie jak lamy, osiołki, owieczki, kozy i świnki. Podobno bardzo się dzieciom podobała wioska indiańska - „małpi gaj”, czyli kryty plac zabaw ze zjeżdżalnią, gdzie mogły swobodnie biegać, wspinać się po drabinkach i linach. - Mali goście chętnie korzystali z przejażdżki na przesympatycznych kucykach, a przejażdżka wozem cygańskim i strażackim dostarczyła niezapomnianych wrażeń – opisuje przedszkolna redakcja.
Wspaniale bawili się też w sali, w której ustawiono trampolinę, suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, minibilard, piłkarzyki, klocki piankowe i mnóstwo innych zabawek. Zaś na dużym palcu zabaw były karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie oraz boisko do piłki nożnej. Miłą pamiątką z tej wycieczki jest fotka z dinozaurem.
el
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB