Sobota, 15 maja 2021. Imieniny Dionizego, Nadziei, Zofii

Większość za zmianami w Forcie nr 4

2015-07-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-01 14:26:57)

Podziel się:

Niemal wszyscy biorący udział w ankiecie dotyczącej zagospodarowania Fortu nr 4 w Różanie opowiedzieli się za inwestycją.

Sondaż trwał od 8 do 19 czerwca. - Zamieszczona ankieta miała na celu poznanie opinii mieszkańców i wyrażenie ich woli w formie internetowego głosowania, na temat ewentualnej realizacji nowego przedsięwzięcia. Głosowanie przeprowadzone było na profilu facebook gminy Różan, dzięki czemu jest reprezentatywne, bo anonimowe oraz na utworzonym specjalnie formularzu dostępnym za pośrednictwem strony www gminy – informuje burmistrz Piotr Świderski.
I tak, na facebooku wszystkie osoby, które wypełniły formularz, czyli 63, opowiedziały się za przedstawionym projektem zagospodarowania rekreacyjno-kulturalnego terenu Fortu nr 4 wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Natomiast w drugi sposób głosowało 77 mieszkańców, z których 71 poparło przedsięwzięcie, 5 było przeciwnych, a 1 osoba nie miała zdania.


Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB