Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Z wizytą u strażaków

2015-07-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-02 12:55:11)

Podziel się:

Przed wakacjami przedszkolaki z Krasnosielca wybrały się na wycieczkę do miejscowej siedziby straży pożarnej.

- Po przybyciu na miejsce, dzieci serdecznie przywitali panowie strażacy, którzy chętnie oprowadzili i zapoznali naszych małych podopiecznych ze swoją pracą. Dużo radości sprawił pokaz umundurowania oraz narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy. Jednak największą atrakcją była możliwość przymierzenia prawdziwego hełmu i odzieży strażackiej – opisuje nauczycielka Teresa Mikołajczewska.
Dzięki wizycie przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca strażaka, jak zachować się w czasie pożaru oraz jakim sprzętem w swej pracy posługują się pożarnicy. - Wracając do przedszkola, opowiadały z zachwytem swoje „strażackie przeżycia”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym odwiedzimy strażaków jeszcze raz – podkreśla Teresa Mikołajczewska.
dk

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB