Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Sypniewianie nie próżnują

2015-07-03 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-02 13:03:23)

Podziel się:

Zawodnicy młodzieżowych drużyn Orła Sypniewo po sezonie ligowym występują z powodzeniem w różnych turniejach.

Młodzicy uczestniczyli 20 czerwca w turnieju w Troszynie. Pierwszy zespół wygrał wszystkie mecze, zajmując 1. miejsce, a drugi team zakończył rywalizację na 5. pozycji.
W meczu finałowym Orzeł pokonał Koronę Ostrołęka 3:0. Najlepszym napastnikiem został Mikołaj Pieniek (11 bramek), a najlepszym bramkarzem okrzyknięto Michała Głażewskiego.
W turnieju wystąpili: Maciej Tyska, Daria Kruk, Lucja Świercz, Adrian Goździewski, Rafał Ślaski, Wiktor Budny, Mikołaj Pieniek, Jakub Tyska, Jan Chełchowski, Bartosz Budny, Michał Głażewski, Bartosz Beczak, Paweł Kurowski, Adam Kurowski i Adrian Breński.
Z kolei „orliki” z rocznika 2006 na turnieju w Warszawie zajęły 6. miejsce. Organizatorzy jako najlepszego piłkarza zawodów wybrali Jakuba Chodkowskiego, który otrzymał dodatkowo nagrodę indywidualną za zajęcie 3. miejsca w konkursie żonglerki.
- To był bardzo wartościowy występ. Miejsce zawsze mogłoby być lepsze. Turniej był bardzo wyrównany, a w tym konkretnym roczniku najważniejszy jest poziom sportowy. Muszę pochwalić wychowanków, graliśmy z wieloma silnymi drużynami warszawskimi oraz z innych regionów. Poziomem sportowym nie ustępowaliśmy rywalom – podsumowuje trener Zenon Mierzejewski.
Zagrali: Filip Załęski, Igor Dzikowski, Konrad Mierzejewski, Kacper Beczak, Jakub Chodkowski, Bartosz Falba, Paweł Chrzanowski, Tomasz Żebrowski, Wiktor Świercz, Wiktor Majkowski, Łukasz Leszczyński i Borys Ciężar.
dk

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB