Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Czerwonka pobiegła

2015-07-02 13:04:32 (ost. akt: 2015-07-02 13:05:18)

Podziel się:

Gmina Czerwonka postanowiła promować zdrowy tryb życia oraz aktywne spędzanie wolnego czasu - po raz drugi włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”.

Uczestnikami biegu mogli być wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Czerwonce. Łącznie na starcie stanęło ponad 150 zawodników i zawodniczek.
Zmagania odbyły się w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na płeć: klasy I-III z podstawówek, klasy IV-VI oraz gimnazjaliści. Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki mieli do przebiegnięcia 300 metrów, natomiast najstarsi ścigali się na dystansie 2 km. Po zakończonych biegach najlepsze trójki otrzymały medale i pamiątkowe dyplomy, które zostały wręczone przez wójta Pawła Kacprzykowskiego.
Organizacją imprezy zajęli się animator kultury Grzegorz Łuniewski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Anną Radziszewską i Adamem Matłachem przy pomocy uczniów z gimnazjum w Czerwonce.

Marlena Grzeszczak


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB