Sobota, 10 kwietnia 2021. Imieniny Borysławy, Makarego, Michała

Wśród słodyczy i piłeczek

2015-07-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-02 13:08:28)

Podziel się:

9 czerwca przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Rzewniu wraz ze swoimi paniami wybrały się na wycieczkę autokarową do Warszawy, gdzie czekało na nie dużo atrakcji.

- Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od spaceru po Starówce - szlakiem Legend Warszawskich. Temat nie był obcy dzieciom, ponieważ panie zapoznały je z treścią legendy o Bazyliszku, Syrence Warszawskiej i Złotej Kaczce – opisuje nauczycielka Malwina Garwacka.
Następnym punktem programu był pobyt w Manufakturze Słodyczy „Cukier Lukier”, gdzie przedszkolaki brały udział w warsztatach, podczas których dowiedziały się i zobaczyły na własne oczy, jak powstają lizaki, a następnie samodzielnie wykonały własne smakołyki.
- Po „słodkich chwilach” nadszedł czas na wspaniałą zabawę w sali zabaw Kolorado. "Kąpiel" w basenie piłeczek, zjeżdżalnie, armatki, samochody, różnorakie kolorowe konstrukcje i wiele innych atrakcji wspaniale umiliło dzieciom czas. Harcom nie było końca – relacjonuje pedagog.
Podobno ten wyjazd i związane z nim atrakcje na długo pozostanie w pamięci dzieci, ponieważ przyniósł wiele nowych doświadczeń i wrażeń, o których przedszkolaki będą rozmawiały jeszcze przez wiele dni.
Oprac. el
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB