środa, 23 września 2020. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Przegląd i After Party

2015-07-08 13:26:41 (ost. akt: 2015-07-09 14:03:07)

Podziel się:

Tegoroczna karniewska ,,STOPA" ściągnęła tłumy ludzi spragnionych dobrej zabawy. Ci, którzy przybyli,na pewno nie żałowali.

XX Mazowiecki Przegląd Wiejskich Zespołów Kabaretowych ,,STOPA 2015" odbył sie 5 lipca. Trzeba przyznać, że ta impreza z roku na rok rośnie w siłę. Za każdym razem na scenie pojawia się kilkanaście zespołów, a zwieńczeniem jest występ gwiazd wieczoru. W tym roku przegląd zespołów kabaretowych objął 14 takich grup. Pierwsze miejsce zajęła Kalina, drugie - Wilkowianie a trzecie - Spinacz. Wyróżnienie otrzymali natomiast Węgrowianie. Laureaci odebrali statuetki oraz upominki. Następnie odbyły się występy miejscowych zespołów. Uroczyście otwarto także Izbę Regionalną ,,Oficyna". Wiele fanek pod sceną zgromadził Mateusz Ziółko, zwycięzca III edycji telewizyjnego programu The Voice of Poland. O tym jak mieszkańcy naszego powiatu potrafią się bawić, można było przekonać się także podczas koncertu After Party-zespołu disco polo znanego z piosenek takich, jak: ,, Nie daj życiu się" czy ,,Wakacyjna love". Na placu relaksowało się wówczas kilka tysięcy osób. Wszystkiemu towarzyszyły tradycyjnie karuzele, ogródki piwne i atrakcje dla dzieci. W karniewskiej Wiejskiej Chacie odbyła się na koniec zabawa taneczna z zespołem Respekt.

Marlena Grzeszczak

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB