Czwartek, 22 kwietnia 2021. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Familijne świętowanie

2015-07-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 14:11:55)

Podziel się:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Makowie Mazowieckim w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego zorganizowało rajd rowerowy wraz z piknikiem integracyjnym.

W rajdzie na trasie Maków Mazowiecki – Janopole – Czerwonka (to około 10 km) wzięło udział blisko 70 osób. Zanim wszyscy wyruszyli w drogę, zostali wyposażeni w opaski odblaskowe.
Kolumnie rowerzystów towarzyszyła słoneczna pogoda, dobre humory i… bezawaryjność. Gdy wszyscy już dotarli na boisko Publicznej Szkoły Podstawowej w Czerwonce, rozpoczęła się prawdziwa zabawa.
Tam czekały już pozostałe rodziny. Piknik integracyjny rozpoczął się od ogniska z kiełbaskami i słodkim poczęstunkiem. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, m.in. loterię fantową, tańce i zabawy integracyjne, gry i zawody sportowe (przeciąganie liny, tor przeszkód, itp.), dmuchane zjeżdżalnie oraz spotkanie z pluszowymi megamaskotkami. Wielką niespodzianką był też konkurs na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, który przygotował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Główną nagrodą w tym konkursie był rower, a nagrodami pocieszenia - kaski.
Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB