Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Dariusz Milewski pokieruje zespołem szkół

2015-07-11 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 14:28:06)

Podziel się:

Z końcem roku szkolnego Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej pożegnał przechodzącą na emeryturę dyrektor szkoły Elżbietę Rakowską. To stanowisko będzie piastował teraz Dariusz Milewski, który dotychczas był wicedyrektorem tej szkoły.

W trakcie uroczystego zakończenia roku szkolnego w zespole szkół, pożegnano dyrektor Rakowską. Podziękowano jej za wieloletnią pracę, poświęcenie w procesie wychowania i kształcenie licznych pokoleń.
Konkurs na pozostawione przez nią wolne stanowisko odbył się 30 czerwca. Dokonanie wyboru nie było trudne, ponieważ stanęła do niego tylko jedna osoba. Dariusz Milewski dotychczas pełnił funkcję dyrektora i to przez ostatnie 10 lat. Jest również nauczycielem historii. Nową funkcję będzie pełnił od 1 września.
Marlena Grzeszczak
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB