Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

„Zielone światło” dla burmistrza

2015-07-11 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 14:29:42)

Podziel się:

Radni miejscy jednogłośnie udzielili absolutorium burmistrzowi Tadeuszowi Ciakowi.

To była trochę formalność, bo tak naprawdę na ocenę działań obecnego szefa miasta czas przyjdzie za rok, gdy będzie można brać pod uwagę pełne dwanaście miesięcy jego rządów. Budżet, z którego rozliczany był teraz teoretycznie Ciak, przygotował i większości czasu realizował poprzedni burmistrz – Janusz Jankowski.
Jeśli chodzi o kwoty, to budżet na 2014 r. zamknął się po stronie wydatków kwotą nieco ponad 31 mln zł. Dochodów było o 150 tys. zł mniej i tyle też wyniósł deficyt. Zadłużenie miasta według stanu na ostatni dzień zeszłego roku wyniosło niecałych 7 mln zł.
Niejako przy okazji burmistrz Ciak poinformował, że decyzją władz to spółka Juma będzie inwestorem jeśli chodzi o miejską ciepłownię. Miasto zabezpieczy natomiast kredyt pod to przedsięwzięcie. Makowski włodarz mówił także o tym, że wkrótce zacznie się w mieście modernizacja oświetlenia ulicznego.
dk

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anonim Anonimowy #1774199 | 151.248.*.* 12 lip 2015 15:33

    Jak to zacznie się modernizacja oświetlenia na drodze ? Na mojej ulicy pierdzielili się ze światłem ze 2 miesiące i przynajmniej raz w tygodniu nie było prądu na cały dzień coś macie złe info na ten temat

    ! - + odpowiedz na ten komentarz