Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Święto gminy z Riedlem

2015-07-15 16:09:22 (ost. akt: 2015-07-17 11:50:17)

Podziel się:

Tegoroczne święto Różana zaplanowano na cztery dni – 6, 7, 8 i 9 sierpnia. Głównych atrakcji należy się spodziewać w sobotę i niedzielę.

Plan nie jest jeszcze do końca sprecyzowany, wiadomo już jednak, że gwiazdą Dni Różana będzie zespół Cree z frontmenem Sebastianem Riedlem (synem pamiętnego Ryszarda – lidera grypy Dżem), zwycięzca Sopot Top Trendy Festiwal w 2013 r. i zdobywca nagrody specjalnej słuchaczy radia RMF MAXX. Wystąpi na różańskim rynku w niedzielę 9 sierpnia o godz. 21.30.
Oprócz tego organizatorzy zaprosili kabaret Dno, grupę Diadem grającą muzykę disco polo, countrowy zespół Droga na Ostrołękę i didżeja Piotra. Przewidziano też m.in. nocne zwiedzanie Fortu nr 1, rywalizacje sportowe, turnieje szachowe, gry i zabawy. Nie zabraknie, jak zwykle, dmuchanych zjeżdżalni, trampolin, stoisk z jedzeniem i piciem.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB