Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Od osiedla do osiedla

2015-07-17 11:13:54 (ost. akt: 2015-07-17 11:15:07)

Podziel się:

Stowarzyszenie Klub Integracji Społecznej z Makowa realizuje projekt "wędrujący animatorzy". Anna Winiarek, Katarzyna i Monika Wojnarowskie odwiedzają makowskie osiedla i prowadzą tam warsztaty.

Trwają one w każdym miejscu po trzy dni, a ich dziedziny to: cyrk, teatr i plastyka. Zwieńczeniem spotkań jest występ dzieci z danego osiedla przed rodzicami i sąsiadami.
Odbyły się już warsztaty na osiedlu Polna, Witosa i Armii Krajowej. „Było radośnie, kolorowo i bardzo pracowicie. Niezmiernie cieszy fakt, że z każdym dniem dzieci chętnych do wspólnej zabawy przybywa. Żonglowaliśmy, puszczaliśmy gigantyczne bańki, chodziliśmy po linie, tańczyliśmy ze wstęgami, kręciliśmy hula hop. Podczas warsztatów teatralnych każdy miał okazję zajrzeć do magicznej walizki i znaleźć w niej to o czym tylko pomyślał. Mnóstwo radości i śmiechu sprawiła zawartość aktorskiej garderoby, tęczowe peruki, noski clowna, okulary, kwiatki, cylindry aż trudno rozpoznać na zdjęciach kto kryje się za przebraniem. Dopełnieniem warsztatów były działania plastyczne, powstały kolorowe portery clownów, duża i barwna dekoracja w postaci namiotu cyrkowego, pomysły na makijaże – można przeczytać relację na profilu Klubu Integracji Społecznej na Facebooku.
Marlena Grzeszczak

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB