Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Makowianie z medalami

2015-07-19 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-17 15:17:27)

Podziel się:

Po raz kolejny pobliski Przasnysz gościł blisko 200 zawodników taekwondo na Mistrzostwach Mazowsza zorganizowanych przez Piotra Grąckiego (TKD COBRA).

20 czerwca hala sportowa w SP2 w Przasnyszu zamieniła się w arenę zmagań zawodników i zawodniczek tej właśnie sztuki walki z Płocka, Płońska, Przasnysza, Chorzel, Strzegowa, Działdowa, Mławy, Nidzicy, Żuromina, Radzanowa, Torunia i oczywiście Makowa Mazowieckiego. Najwięcej emocji jak zawsze towarzyszyło konkurencji młodzików młodszych, czyli najmłodszych zawodników na sali. Maluszki w wieku 4-7 lat mogły się wykazać w testach szybkości i zwinności oraz w walkach Bong Matsogi (walka miękkim „kijem”). W tym właśnie przedziale wiekowym najliczniej wystąpili zawodnicy z Makowa. Pozostałe grupy wiekowe - oprócz technik specjalnych - rywalizowały w układach formalnych oraz walkach semi contact.
Mieszkańcy Makowa na co dzień trenujący w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu zaprezentowali się wyśmienicie, zdobywając 8 medali w tym 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. - Gratulujemy i zapraszamy od września na zajęcia taekwondo w Makowie do działających 3 grup wiekowych: przedszkolaki, dzieci szkolne, młodzież i dorośli. Czyli od 4 do 104 lat – podsumowuje trener Piotr Grącki.
dk

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB