Czwartek, 25 lutego 2021. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Gąsewianie górą w gminnym turnieju

2015-07-20 15:09:38 (ost. akt: 2015-07-20 15:10:41)

Podziel się:

Drużyna z Gąsewa zwyciężyła w I Letnim Turnieju w Piłkę Nożną Ochotniczych Straży Pożarnych z tereny Gminy Sypniewo.

Jak opisują organizatorzy, mimo 40-stopniowego upału do rywalizacji w niedzielę 5 lipca przystąpiło aż 6 drużyn. - Strażacy bardzo dzielnie walczyli z upałem, rywalizując o jak najlepszy wynik. Pokazali, że nie tylko potrafią gasić pożary czy likwidować miejscowe zagrożenia. Rywalizacja była prowadzona do ostatniej sekundy w duchu fair play – brzmi relacja.
Turniej prowadził Roman Gisztarowicz, sędziowali Zenon Mierzejewski i Adrian Beczak, a opiekę pielęgniarską sprawowała Alicja Komorowska. Zwyciężyła drużyna OSP Gąsewo, pokonując w finale OSP Zamość dopiero w rzutach karnych 3:2, ponieważ w normalnym czasie gry i dogrywce utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na trzecim miejscu uplasował się team z OSP Sypniewo, tuż za podium – OSP Sławkowo, a dalej OSP Rawy i OSP Mamino.
Poczęstunek dla zawodników przygotowała spółka Sypniewianka, wodę – tutejszy Urząd Gminy, a fundatorem dyplomów i pucharów dla najlepszej drużyny był GUKS Orzeł Sypniewo.
Oprac. el
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB