Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Integracja na całego

2015-07-21 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-20 15:21:02)

Podziel się:

Gimnazjalistki, przedszkolaki i ich rodzice integrowali się na pikniku w szkole podstawowej w Załuziu (gm. Różan).

W ramach projektu „Mali Giganci” dofinansowanego przez FIO Mazowsze Lokalne 18 czerwca z Różana do Załuzia udała się najmłodsza grupa Krasnali. Rozpoczęło się od zabawy integracyjnej, później maluchy zaśpiewały swój hymn „My jesteśmy krasnoludki”, a gimnazjalistki własną kompozycję „Jedzie pociąg z gimnazjum”. Po oficjalnym zapoznaniu dzieci bawiły się pod okiem starszych koleżanek i kolegów na placu zabaw. Były też zawody sportowe. Podobno największym zainteresowaniem cieszyły się skoki w workach, bieg z taczką na czas, przenoszenie piłki, rywalizacja dzieci kontra rodzice, przeciąganie liny i zabawy z chustą animacyjną.
- W kąciku gastronomicznym przygotowanym przez Stowarzyszenie Aktywnych Pan z Załuzia można było posilić się kiełbaską z grilla, pysznym ciastem, kawą, herbatą. Dla dzieci przygotowane były babeczki, owoce oraz w nagrodę za udział w konkurencjach sportowych pysze lody – opisuje przedszkolna redakcja. Jak dodaje, rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, ze dzień ten był wyjątkowy dla wszystkich.
Oprac. el

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB