Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Konkursy, koncerty i dobra zabawa

2015-07-22 10:52:34 (ost. akt: 2015-07-22 12:37:36)

Podziel się:

Podczas obchodów drugiego dnia święta gminy Czerwonka, pogoda pokrzyżowała plany organizatorom. Przed godziną 20 z powodu burzy festyn został przerwany.

Dni Czerwonki odbywały się 18 i 19 lipca. Pierwszego dnia wiele atrakcji czekało na najmłodszych. Dzieciaki chętnie malowały sobie buzie czy zajadały się popcornem, na nudę jednak z pewnością nie narzekały.
W niedzielę mieszkańcy także spotkali się na festynie w dobrych nastrojach. Tam jak zwykle ogromnym powodzeniem cieszyła się parada motocyklistów z klubu motocyklowego MOTORBIKIE. Uczestnicy imprezy chętnie robili sobie zdjęcia na jednośladach czy wybierali się na przejażdżki. Następnie odbył się blok konkursów przy, których także nie brakowało świetnej zabawy. Na scenie pojawił się zespół z Makowa – Carol Markovsky. Czterech młodych chłopaków dało niezły popis swoich umiejętności. Gdy tylko zakończyli swój koncert rozpoczęła się burza a wszyscy uczestnicy natychmiast wrócili do domów. W związku z tym, że doszło do awarii sprzętu dalsza część imprezy została odwołana.
Na scenie miał się pojawić jeszcze zespół disco polo – Junior, znany z piosenek takich jak: "Nie będę Ci kłamać" czy "Słodka mała" a także Marcin Siegieńczuk.

Marlena GrzeszczakKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB