Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Zagrali o puchar burmistrza

2015-07-23 17:00:00 (ost. akt: 2015-07-22 12:22:09)

Podziel się:

 W sobotę o godzinie 9.00 odbył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Maków Mazowiecki. Zawody zostały rozegrane na boisku przy Zalewie Miejskim.

W turnieju udział wzięły drużyny w składach: Wojtek Sakowski, Mateusz Pietrzak (Przasnysz), Sebastian Kosak, Mateusz Kuczyński (Maków Mazowiecki), Łukasz Złotkowski, Krystian Ciszkowski (Maków Mazowiecki/Pułtusk), Tomasz Szymborski, Maciej Miecznikowski (Maków Mazowiecki), Maciej Wróbel, Jakub Miecznikowski (Maków Mazowiecki), Jakub Szczesik, Krzysztof Ciszkowski (Pułtusk).
Zespoły rywalizowały ze sobą w dwóch grupach eliminacyjnych. Skład grup wyłoniony został w drodze losowania. W grupie A zagrali:  Maciej Wróbel i Jakub Miecznikowski, Jakub Szczesiak i Krzysztof Ciszkowski oraz Tomasz Szymborski i Maciej Miecznikowski, zaś w skład grupy B weszli: Łukasz Złotowski i Krystian Ciszkowski, Wojtek Sakowski i Mateusz Pietrzak oraz Sebastian Kosak i Mateusz Kuczyński. Cały turniej przebiegł w atmosferze zaciekłej sportowej rywalizacji i poświęcenia ze strony zawodników. We wszystkich meczach żadna z drużyn nie odpuszczała do ostatniej minuty. Ostatnim akcentem turnieju było wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięskich drużyn. 

mg

Wyniki finału:
I miejsce: Łukasz Złotkowski i Krystian Ciszkowski,
II miejsce: Wojtek Sakowski i Mateusz Pietrzak
III miejsce: Tomasz Szymborski i Maciej Miecznikowski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB