Piątek, 14 maja 2021. Imieniny Bonifacego, Julity, Macieja

Kolejne kradzieże w naszym powiecie

2015-07-30 12:08:58 (ost. akt: 2015-07-30 12:12:22)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Pisz

Podziel się:

W okresie od 25 do 27 lipca w Makowie Mazowieckim, nieznani sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do dwóch skrzynek zamontowanych na samochodzie ciężarowym Star. Sprawcy włamali się także do koparki.

Z tych pojazdów dokonali kradzieży 3 akumulatorów, a następnie ukradli dwa akumulatory z pojazdu Mercedes oraz aluminiową drabinę. Poszkodowany – mieszkaniec powiatu makowskiego wycenił wartość strat na kwotę około 2 tyś PLN. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawców zdarzenia.
27 lipca zaś w miejscowości Jarzyły gm. Sypniewo nn sprawcy z niezamkniętego budynku gospodarczego dokonali kradzieży koncentratu dla bydła w ilości 500 kg. Poszkodowany oszacował wartość strat na kwotę 1000 zł. Tu także trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy kradzieży.

mg

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak
 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB