Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

8 biegaczy startowało w Chojnowie

2015-08-15 12:00:00 (ost. akt: 2015-08-13 12:13:57)

Podziel się:

Impreza „Biegam, bo lubię lasy” w podwarszawskim Chojnowie stała się pozycją obowiązkową dla biegaczy z klubu sportowego "Maków Biega".

Piękne krajobrazy, świetna atmosfera, klimat i bogate pakiety startowe czynią tę czteroetapową imprezę naprawdę wyjątkową. Zaczęło się zimą, minęła wiosna i trzeci etap – lato, przypadł na 26 lipca. Bieganie po przełajowych trasach lasu w Chojnowie rozpoczął Bartek Łojewski, który w biegu dla dzieci na dystansie 333 metrów zajął 5 miejsce. Na dystansie ok. 5 km wystartowały dwie nasze zawodniczki – Anna Miecznikowska i Jolanta Łojewska. Pierwsza z dziewczyn uplasowała się na 7, a druga na 20 miejscu. Na dystansie ok. 10 km wystartowało pięciu naszych zawodników. Najlepiej pobiegł Marcin Gromelski, który zajął 14 miejsce, a zaraz zanim na metę wpadł powracający po kontuzji Mariusz Łojewski. Jarosław Janiszewski był 33, Piotr Padowski 34, a Andrzej Gawryś 106.