środa, 21 kwietnia 2021. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Machał rękami. Potańczył na masce

2015-08-18 12:00:00 (ost. akt: 2015-08-13 13:11:58)
Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Czasami nie warto zwracać uwagi na przydrożnych spacerowiczów. Przekonał się o tym na własnej skórze kierowca podróżujący przez miejscowość Szczuki.

8 sierpnia , makowski dyżurny został powiadomiony o fakcie zniszczenia mienia mającego miejsce w miejscowości Krasiniec. Kierujący pojazdem marki Renault Megane jadąc drogą krajową K57 zauważył na jezdni mężczyznę wymachującego rękoma. Zwolnił, po czym zatrzymał się, gdyż mężczyzna nie schodził z jezdni. Mężczyzna wykorzystując ten fakt, z nieznanych przyczyn wskoczył na maskę samochodu, po czym oddalił się z miejsca. Właściciel pojazdu wycenił uszkodzenia karoserii na kwotę 1000 zł. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze policji ustalili sprawcę zniszczenia. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie zatrzymania znajdował się on w stanie nietrzeźwości. Po wytrzeźwieniu został mu przedstawiony zarzut, do którego się przyznał. Nie umiał on wytłumaczyć swojego zachowania.

Natomiast 9 sierpnia, na terenie dyskoteki Capitol w miejscowości Sypniewo ochrona lokalu zauważyła mężczyznę, który może posiadać środki odurzające. Mężczyzną okazał się być 26-letni mieszkaniec powiatu makowskiego. Ujawniono przy nim susz marihuany.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB