Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Tłumy bawiły się na Dniach Krasnosielca

2015-08-17 12:18:13 (ost. akt: 2015-08-17 12:25:58)

Podziel się:

Wesołe miasteczko, ogródki piwne i dobra zabawa – tak minęły siedemnaste już Dni Krasnosielca. Tłumy ludzi zgromadziła na targowisku gwiazda wieczoru, Don Vasyl.

Dni Krasnosielca w tym roku były ograniczone tak naprawdę do jednego dnia – 15 sierpnia. Ale atrakcji nie brakowało, ludzi chętnych do zabawy także.
Na targowicy w Nowym Krasnosielcu pojawiły się oczywiście ogródki piwne i inne punkty gastronomiczne czy wesołe miasteczko na którym szalały nie tylko dzieci ale też starsi uczestnicy festynu. Na scenie natomiast nie zabrakło występów lokalnych zespołów, w tym mażoretek. Do zabawy publiczność porwały discopolowe grupy Maxel (znany z takich hitów jak „Poczuć chcę” czy „ lekcja miłoci”) oraz Maxx Dance („Nie zrozum mnie źle”, „Ciebie mi trzeba”). Jak się okazało, większość przybyłych gości doskonale znało teksty piosenek i śpiewało z artystami, świetnie się przy tym bawiąc. Furorę zrobiła jednak gwiazda wieczoru, która porwała wszystkich do tańca: znany w całym kraju Don Vasyl wraz ze swoim cygańskim zespołem. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna z zespołem Helios, przy którego utworach wszyscy bawili się do późna w nocy. Nie zabrakło także pokazu fajerwerków. – To była jedna z najbardziej udanych imprez plenerowych w tym roku, włodarze gminy po raz kolejny mnie nie zawiedli i spisali się na medal – mówiła Aleksandra, uczestniczka festynu.


Marlena Grzeszczak


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB