Sobota, 27 lutego 2021. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Nowym dyrektorem został Radomski

2015-08-28 15:15:21 (ost. akt: 2015-08-28 15:24:07)

Podziel się:

Andrzej Radomski pokieruje Zespołem Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie w Krasińcu. Wicedyrektor jeszcze oficjalnie nie jest wybrany.

Gmina Płoniawy-Bramuraogłosiła nabór na stanowisko dyrektora szkoły w Krasińcu. Na to miejsce zgłosiły się dwie osoby, wicedyrektor Anna Kubik oraz Andrzej Radomski. W konkursie wybrana została jednak osoba, która wcześniej nie miała styczności z tą placówką. Andrzej Radomski ma 52 lata i dotychczas był nauczycielem fizyki w Liceum Ogólnokształcącym KEN w Przasnyszu. 1 września już zasiądzie w fotelu dyrektora. Jak dowiedzieliśmy się w urzędzie gminy Płoniawy-Bramura dyrektor jeszcze nie wybrał wicedyrektora. - Dostaliśmy kilka sugestii od rodziców.
Wiem jednak, że dyrektor zastanawiał się nad wyborem Joanny Napiórkowskiej. Pełniła ona już niegdyś tę funkcję w tej szkole - mówił nam Kazimierz Białobrzeski, sekretarz gminy Płoniawy-Bramura. Były dyrektor, Dariusz Wiśniewski złożył natomiast wniosek o urlop na poratowanie zdrowia. -Nie ma raczej przeciwskazań aby takie go nie otrzymał. Decyzja należy jednak do wójta - dodał sekretarz.

mg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB