Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Logo dla Makowa

2015-09-04 12:42:40 (ost. akt: 2015-09-04 12:44:12)

Podziel się:

Urząd Miejski ogłosił konkurs na logo Makowa Mazowieckiego. Udział w nim mogą wziąć graficy ale i również osoby, których hobby jest projektowanie. Dla autorów trzech najwyżej ocenionych prac przewidziane są nagrody.

Zwycięski logotyp stanie się oficjalną identyfikacją graficzną miasta i będzie wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, reklamowych, informacyjnych i korespondencyjnych. Konkurs ma charakter otwarty, więc mogą wziąć w nim udział graficy, projektanci, artyści plastycy, uczniowie, studenci i absolwenci szkół oraz uczelni wyższych – osoby fizyczne i osoby prawne oraz podmioty nie posiadające osobowości prawnej. Termin przysyłania prac mija 30 września 2015 roku, a wyniki zostaną ogłoszone do 09 października 2015 roku. W ramach konkursu przewidziana jest nagroda dla zwycięzcy.
Co zrobić aby wziąć udział w konkursie? Warunkiem uczestnictwa jest złożenie zgłoszenia konkursowego w Urzędzie Miejskim w Makowie Mazowieckim w pok. nr 27 oraz dostarczenie projektu logo (wydrukowanego na papierze formatu A4 lub dostarczonego na płycie CD lub DVD). Każdy uczestnik konkursu może złożyć dowolną liczbę projektów. Prace konkursowe z wypełnionymi załącznikami można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim ul. Moniuszki 6, 06-200 Maków Mazowiecki. Zwycięska grafika zostanie nagrodzona oraz wykorzystywana będzie do celów marketingowych i informacyjnych, w tym umieszczana między innymi w materiałach promocyjnych, folderach, na plakatach, papierze firmowym oraz innych drukach i materiałach wydawanych przez Miasto Maków Mazowiecki.
Ocena prac konkursowych odbędzie się dwuetapowo: Poprzez gosowanie na facebookowym profilu Urzędu Miejskiego a także poprzez ocenę komisji konkursowej, która oceni prace w oparci u kryteria tj.: Wartości projektowe: inspirowane dziedzictwem kulturowym,przyrodniczym i kierunkami rozwoju Miasta Makowa Mazowieckiego, oddanie jego specyfiki, elementów charakterystycznych, oryginalność. Wartości marketingowe: wywołanie pozytywnych skojarzeń łatwość rozpoznawania i zapamiętywania. Wartości użytkowe: niezależność od nośnika i środka powielania przekazu, czytelność w różnych skalach, funkcjonowanie w wersji czarno-białej oraz wersji kolorowej.


Marlena Grzeszczak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mak maz #1808719 | 141.237.*.* 4 wrz 2015 18:47

    ile się pytam ile ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz