Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Na I roku studenci za darmo popłyną do Szwecji

2015-09-10 12:11:28 (ost. akt: 2015-09-11 09:32:04) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Od 17 lat, co roku, studenci I roku Wyższej Szkoły Agrobiznesu dostają od uczelni niemałą niespodziankę. Na start płyną w rejs integracyjny do Szwecji.

Coraz więcej kierunków, nowoczesne sposoby nauczania, wykwalifikowana kadra, dobrze wyposażone sale wykładowe, laboratoria. Tanie akademiki i atmosfera, taka jak w domu - tym spośród wielu uczelni, które stawiają na ilość, wyróżnia się Wyższa Szkoła Agrobiznesu – stawia na jakość.

Wśród absolwentów łomżyńskich wyższych uczelni, ci, którzy ukończyli studia w WSA stanowią najmniejszą grupę bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży sposród klasyfikowanych uczelni lokalnych. Bez wątpienia oznacza to, że uczelnia kształci w pożądanych kierunkach. Dodatkowo duży nacisk stawia na kształcenie praktyczne. Studenci nie są zamykani z salach wykładowych z nudnymi prezentacjami, a wyjeżdżają na liczne terenowe seminaria.

Dodatkowo w czasie przerwy wakacyjnej, uczelnia pomaga w znalezieniu pracy. Do wyboru studenci mają wachlarz ofert. Od krajowych po zagraniczne. Wyjeżdżają m.in. do Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy na zjawiskową wyspę jaką jest Korsyka.

19 lat doświadczeń stawia uczelnię na pozycji lidera w kształceniu na kierunku Rolnictwo. To jedyna placówka, która kształci na tym kierunku w Polsce Północno-Wschodniej, a w ofercie równie popularnymi kierunkami są również Budownictwo czy Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Tu zobaczysz zapis z imprezy integracyjnej w ubiegłym roku:

Żaków stawiających pierwsze kroki na studenckim gruncie uczelnia wita nie lada niespodzianką, a mianowicie możliwością wzięcia udziału we wspaniałej imprezie integracyjnej.
I wcale nie chodzi o dyskotekę z trunkami, a prawdziwą przygodę. Cała grupa wsiada do autokaru, przejeżdża do portu w Gdyni, aby następnie zająć miejsca na wielkim promie płynącym do Szwecji. Karlskrona jest malownicza. Płynie się do niej długo, ale o to właśnie chodzi, by czasu starczyło na wszystkie zaplanowane na pokładzie niespodzianki.


W taki sposób rozpoczyna się studencką przygodę tylko w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB