Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Przejechał po pijanym mężczyźnie

2015-09-30 08:13:02 (ost. akt: 2015-09-30 00:13:02)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: wm.pl

Podziel się:

W poniedziałek, po północy dyżurny makowskiej policji został poinformowany, że w miejscowości Orzyc gm. Szelkow, na drodze krajowej K61 doszło do potrącenia leżącego na jezdni mężczyzny.

Na miejscu policja ustaliła, że jadący pojazdem marki VW Passat, od strony Pułtuska mieszkaniec miejscowości Ząbki, w ostatniej chwili zobaczył mężczyznę leżącego na jego pasie ruchu. Nie udało mu się uniknąć wypadku i najechał na niego.
Mężczyzna zatrzymał swój pojazd po przeciwnej stronie jezdni włączając światła awaryjne. Jak poinfotmowała nas sierż.szt. Anna Waśniewska z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim - ustalono także, że na miejscu zatrzymały się również inne osoby, udzielając pomocy poszkodowanemu. W pewnym momencie przebywające na miejscu osoby usłyszały klakson samochodu, a następnie szybko zbliżający się pojazd od strony Szelkowa. Kierujący pojazdem VW Golf uderzył w tył zaparkowanego pojazdu, który potrącił pieszego (VW Passat). Jak się okazało kierowca Golfa znajdował się w stanie nietrzeźwości – 1,82 promila, i po wyjściu z samochodu usiłować zbiec z miejsca zdarzenia. Na szczęście został zatrzymany przez osoby udzielające pomocy rannemu mężczyźnie. - Zarówno potrącony mężczyzna, kierowca Golfa i jego pasażer zostali przewiezieni do makowskiego szpitala. Poszkodowany pieszy posiadał 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca Passata był trzeźwy - dodała Waśńiewska.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB