Sobota, 15 maja 2021. Imieniny Dionizego, Nadziei, Zofii

O planach i inwestycjach

2015-11-20 13:04:15 (ost. akt: 2015-11-20 13:04:48)

Podziel się:

19 listopada w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie burmistrza Tadeusza Ciaka z mieszkańcami miasta. Spotkanie zostało poświęcone rozmowom o planach na rozwój miasta.

Przed wyborami, burmistrz, Tadeusz Ciak obiecywał, że przynajmniej raz w roku będzie organizował spotkania z mieszkańcami - jak widać słowa dotrzymuje.
Sala Miejskiego Domu Kultury była wypełniona po brzegi. Na spotkaniu mieszkańcy wysłuchali obszernej prezentacji na temat planowanych inwestycji w mieście. Znalazła się tam m.in. budowa centralnej ciepłowni, budowa targowiska miejskiego, budowa siłowni zewnętrznych, placów zabaw, modernizacja stadionu i zalewu miejskiego a nawet zakup łodzi dla Państwowej Straży Pożarnej. Mieszkańcy pomysły nagradzali brawami a następnie przeszli do zadawania pytań. Nie było ich jednak wiele, dotyczyły one remontu makowskiego szpitala. Burmistrz bardzo zachęcał także do zadawania pytań i wyrażania swojej opinii na temat przedsięwzięć i tego co się dzieje w mieście poprzez adres e-mail: burmistrz@makowmazowiecki.pl bądź na facebook-u. Zobowiązał się do tego by odpowiedzieć na nie w przeciągu 2 tygodni.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec #1862991 | 46.113.*.* 21 lis 2015 18:16

    a to ten burmistrz ma jakieś plany,ale to żartowniś. Panie Burmistrzu proponuje podwyższyć sobie pensje.przez rok dużo Pan zrobił, niech Pan troszkę zwolni, bo zadyszki pan dostanie a szkoda było by pan utracić.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz