Niedziela, 18 kwietnia 2021. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Policja uratowała życie 23-latka. Chciał popełnić samobójstwo

2015-11-24 16:19:05 (ost. akt: 2015-12-03 16:13:20)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Podziel się:

23-latek wysłał swojej mamie pożegnalnego sms-a, zażył także wiele leków. Policja półprzytomnego chłopaka znalazła w lesie.

Patrol policji od razu po otrzymaniu zgłoszenia udał się do miejsca rodzinnego chłopaka, tam uzyskał informację ze 23 latek wysłał do swojej matki pożegnalnego sms-a z treści którego wynikało, ze młody mężczyzna ma myśli samobójcze. Dzięki szybko podjętym czynnościom i współpracy z rodziną udało się nawiązać kontakt z mężczyzną, który w rozmowie z matka poinformował ją ze zażył bardzo dużą ilość leków i w chwili obecnej znajduje się gdzieś w lesie w okolicach miejscowości Brzuze. W związku z powyższymi ustaleniami niezwłocznie podjęto penetrację terenu. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego w toku poszukiwań odnaleźli zaparkowany w kompleksie leśnym pojazd osobowy w którym znajdował się 23 latek, a na siedzeniu pasażera leżała znaczna ilość opakowań po lekach. Mężczyzna był ledwie przytomny, otumaniony i był z nim utrudniony kontakt, skarżył się na brak czucia w nogach. Policjanci natychmiast udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, przenieśli go do radiowozu i wyjechali na główny ciąg komunikacyjny w celu przekazania 23 latka załodze karetki pogotowia ratunkowego, która zabrała go do szpitala.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Marlena Grzeszczak

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB