Wtorek, 20 kwietnia 2021. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Dębowski najlepszym dzielnicowym

2015-12-14 11:19:17 (ost. akt: 2015-12-14 11:21:45)

Podziel się:

Konkurs na „ Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2015” na terenie KPP Maków Maz. został rozstrzygnięty. Zwycięzcą został dzielnicowy gminy Rzewnie i Młynarze mł. asp. Grzegorz Dębowski.

Urny z głosami wystawione były w budynku KPP Maków Maz., Posterunku Policji w Krasnosielcu i Różanie oraz wszystkich urzędach miast, powiatu i gmin. 30 listopada zakończono zbieranie głosów i zebrano urny z głosami ze wszystkich punktów.Następnie komisja powołana przez Komendanta KPP w Makowie Maz. zliczyła zebrane ankiety. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce zajął mł. asp. Grzegorz Dębowski - dzielnicowy gminy Rzewnie i Młynarze, II miejsce zajął sierż. szt. Cezary Gruda - dzielnicowy gminy Czerwonka i Szelków zaś III miejsce zajął sierż. szt. Tomasz Strzałkowski -dzielnicowy miasta Różan.
Laureat konkursu mł. asp. Grzegorz Dębowski w Policji pracuje od 2006 roku. Swoją służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji w Warszawie. Później pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie, od 2009 roku pracuje w KPP Maków Maz. w Zespole Patrolowo - Interwencyjnym, a od września 2013 roku jako dzielnicowy Gminy Rzewnie, od tego roku również Gminy Młynarze.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB