Sobota, 15 maja 2021. Imieniny Dionizego, Nadziei, Zofii

Sto lat dla babci i dziadka

2016-01-29 12:24:04 (ost. akt: 2016-01-29 12:31:32)

Podziel się:

21 stycznia 2016r w Szkole Podstawowej w Sypniewie odbyła się wielka uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. To wieloletnia tradycja tej szkoły. Organizują ją uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami i rodzicami.

W tym roku klasa IIA, pod kierunkiem swojej wychowawczyni, p. Anny Świercz, przygotowała inscenizację o rodzinie, która wybierała się do Babci i Dziadka z okolicznościową wizytą. Natomiast klasa IIB, ze swoją wychowawczynią, p. Bożeną Dworecką, wyrecytowała i wyśpiewała najszczersze życzenia dla wspaniałych gości, którzy przybyli bardzo licznie. Dzieciaki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty – kubki z napisem „Super babcia!” , „Super dziadek”. Niektórzy przygotowali dużo prezentów, gdyż w spotkaniu uczestniczyli także pradziadkowie.

Rodzice zadbali o piękny i bogaty stół: były słodkości i gorące napoje. Rodzinna atmosfera sprzyjała rozmowom na różne tematy. Taka impreza sprzyja integracji nie tylko środowiska rodzinnego i lokalnego, goście przyjechali bowiem z różnych stron województwa mazowieckiego.

Anna Świercz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB