Piątek, 18 czerwca 2021. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Wyśpiewali sobie nagrody

2016-02-25 10:14:48 (ost. akt: 2016-02-26 09:46:49)

Podziel się:

To już VI edycja konkursu „POWER OF LOVE”. Zgłosiło się do niego 78 wokalistów ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu makowskiego.

Występy odbyły się w szkole w Płoniawach-Bramurze. Poziom był bardzo wysoki więc komisja oceniająca nie miała łatwego zadania.
W kategorii klas i – III Szkół Podstawowych zwycięzcą okazała się Alicja Witkowska ze szkoły w Węgrzynowie, II miejsce zajął Wojciech Stolarczyk – uczeń SP w Płoniawach Bramurze, III miejsce zajął Adam Bobiński – SP Chodkowo.
W kategorii IV – VI Szkół Podstawowych – najlepiej wypadła Oliwia Piórecka ze szkoły w Krasnosielcu, II miejsce zajął l Bartosz Biedrzycki ze szkoły w Węgrzynowie i III miejsce – Anna Przybysz z Krasińca.
W kategorii Gimnazjum zwycięstwo wyśpiewała sobie Diana Grabowska ze szkoły w Krasnosielcu, II miejsce Julia Kocyla – Krasiniec, III miejsce Kinga Chojnowska uczennica gimnazjum w Różanie.
Nagrody laureatom wręczyli: wicestarosta Dariusz Wierzbicki, wójt gminy Włodzimierz Załęski oraz sekretarz gminy Kazimierz Białobrzeski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB