Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Sportowe sukcesy uczniów SP w Amelinie

2016-03-14 12:25:16 (ost. akt: 2016-03-14 12:26:24)

Podziel się:

28.02. 2016 r. na hali w Makowie Mazowieckim rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców.

Reprezentanci SP w Amelinie trafili do grupy A wraz z SP w Młynarzach, SP w Sypniewie i SP nr1 w Makowie Mazowieckim. W pierwszym spotkaniu bez większych problemów poradziliśmy sobie z „jedynką” wygrywając 3:1. W drugim spotkaniu mierzyliśmy się z Sypniewem i po ciekawym meczu zremisowaliśmy 2:2. O wyjściu z grupy miał zadecydować ostatni mecz z Młynarzami, niestety mimo dużej ilości szans bramkowych przegraliśmy 1:0. Zawody zakończyliśmy na 7 pozycji.
Skład drużyny: Jakub Kowalczyk, Marcin Walendziak, Patryk Mizerek, Damian Gwiazda, Kacper Kowalczyk, Piotr Perzanowski, Marcin Rutkowski, Kacper Ryfa, Maciej Ryłka.
Sukcesem zakończyliśmy zmagania w unihokeju chłopców. Po bardzo dobrej grze na hali w Szelkowie zajęliśmy 3 miejsce. Po losowaniu trafiliśmy do grupy A wraz z SP w Krasnosielcu, SP w Drążdżewie i SP w Gąsewie. Pierwszy mecz graliśmy z Gąsewem gładko wygrywając 4:0 (bramki: Kacper Kowalczyk dwie, Patryk Mizerek i Marcin Walendziak), następnie pokonaliśmy Drążdżewo 2:0 (bramki: Damian Gwiazda i Kacper Kowalczyk), a w meczu o 1 miejsce w grupie po wyrównanym meczu wygraliśmy z Krasnosielcem 3:2 (bramki: Damian Gwiazda, Kacper Kowalczyk i Patryk Mizerek). W półfinale mierzyliśmy się z SP w Czerwonce, niestety mimo walki do końca i kilku świetnych okazji na strzelenie trzeciej bramki przegraliśmy ten mecz 2:3 (bramki: Patryk Mizerek i Kacper Kowalczyk). W meczu o brązowe medale ponownie mierzyliśmy się z Krasnosielcem, mimo zmęczenia i prowadzenia rywali już 2:0 i 3:1, udało się odwrócić losy meczu i ostatecznie zwyciężyć 4:3. (bramki: Piotr Perzanowski, Kacper Kowalczyk i Patryk Mizerek dwie).
Za zajęcie III miejsca otrzymaliśmy pamiątkowy puchar i dyplom, a na szyjach zawodników zawisły brązowe medale.
Skład drużyny: Jakub Kowalczyk (bramkarz) – Marcin Walendziak, Piotr Perzanowski, Damian Gwiazda, Kacper Kowalczyk, Patryk Mizerek (kapitan), Marcin Rutkowski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB