Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Dzień Kobiet w Gminnym Kole Emeryta

2016-03-15 10:47:23 (ost. akt: 2016-03-16 11:18:51)

Podziel się:

Wszystkich przybyłych i kobiety z Gminnego Klubu Emeryta w Sypniewie na spotkaniu 8 marca serdecznie witała, prezes Zenobia Olkowska.

Panowie, już tradycyjnie i z wielkim zaangażowaniem, stanęli na wysokości zadania. W imieniu wszystkich mężczyzn życzenia przekazał Wiesław Olkowski, życząc wszelkiej pomyślności, zdrowia i stu lat życia. Natomiast pan Kazimierz Zakrzewski przypomniał 10 przykazań małżeńskich, które warto stosować dla trwałości związku. Nie zabrakło też lampki szampana i bukiecików pachnących hiacyntów, które długo będą przypominały o tym wyjątkowym dniu.

A dzień był rzeczywiście wyjątkowy, bowiem sypniewscy emeryci gościli sierżant Marlenę Kołodziejską, dzielnicową gminy Sypniewo, która przekazała zebranym cenne uwagi na temat różnorakich niebezpieczeństw czyhających na ludzi starszych ze strony różnych oszustów. Kobiety z Gminnego Klubu Emeryta nie zapomniały też o mężczyznach, którzy mają swoje święto w dniu 10 marca, dlatego złożyły im życzenia i wręczyły wiosenne bukieciki.
Długo jeszcze śpiewano w Gminnym Ośrodku Kultury klubowe ulubione piosenki, a przygotowany przez p. Wiesławę Murawską, p. Marię Popielarską i p. Zenobię Olkowską obiad wszystkim bardzo smakował. Do kawy i herbaty podano wyśmienity tort przygotowany przez p. Kazimierę Wilczewską oraz pyszne ciasta upieczone przez p. Apolonię Pieragowską.

Jak zwykle zresztą, żal było się rozstawać – tak wiele mieli sobie do powiedzenia sypniewscy emeryci. Do miłego spotkania w maju.


Zarząd Gminnego Klubu Emeryta w Sypniewie

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB